پارچه های ابریشمی و طریقه صحیح نگهداری از آن

پارچه های ابریشمی و طریقه صحیح نگهداری از آن

طریقه نگه داری:

این جنس از لباس ها به خاطر جذب سریع رطوبت ممکن است در مواجه مستقیم با عطر لک شود. همچنین شاید جای نوشیدنی نیز روی آن بماند. به همین خاطر سعی کنید عطر را به طور مستقیم به پارچه های ابریشمی نزنید و مراقب ریختن مایعات روی این لباس ها باشید.

این پارچه‌ها به نور نیز حساس هستند .بنابراین قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید ممکن است رنگ آن را از بین ببرد.سعی کنید لباس ابریشمی تان را تا نکنید و تا جایی که میتوانید آنها را آویزان کنید. به علاوه هیچ وقت پارچه ابریشمی را  داخل پلاستیک نگه داری نکنید چون این نوع پارچه نیاز به نفس کشیدن دارد بهتر است آنها را در یک فضای خشک و تاریک نگه دارید.

 

پارچه های ابریشمی

طریقه صحیح شستن:

ابریشم را با دست، با آب سرد یا ولرم و با استفاده از مقداری شوینده ملایم صابون عاج یا شامپو حل شده در آب بشویید.ابریشم در برابر تغییرات درجه حرارت مقاوم نیست ، بنابراین اگر با آب سرد شسته میشود باید همیشه ازآب سرد استفاده کرد و اگر آن را با آب گرم شستید از این به بعد هم آن را با آب گرم بشویید.

برای حفظ شفافیت و درخشش پارچه های ابریشمی بهتر است آنها، در سرکه و شکر خیسانده شده و بعد از آن شسته شود. یا اینکه آن را در 3 قاشق غذاخوری سرکه سفید با ترکیب دو لیوان آب بشویید.این لباس ها به شدت در برابر فشار حساس هستند. آنها نباید هنگام شستن چلانده و یا چنگ زده شود، چرا که جای چروک روی آنها خواهد ماند.

 

پارچه های ابریشمی

طریقه صحیح خشک کردن:

برای خشک کردن پارچه های ابریشمی، آنها را روی سطح صاف خشک کنید و هیچ وقت آنها را روی بند رخت نیندازید.خشک کردن این لباس ها در برابر حرارت ممکن است باعث ایجاد لکه روی آنها شود.

به طور کلی لباسهای ابریشمی به راحتی شسته و خشک می شوند، اما بهتر است وقتی آنها را شستید بگذارید خودشان خشک شوند و به آنها گرما ندهید . این کار باعث میشود شکل پارچه حفظ شود.میتوانید برای خشک شدن راحت تر و سریع تر آنها را در یک حوله بگذارید و تنها در صورت مرطوب بودنشان، آنها را به آرامی فشار دهید تا آبش گرفته و به مرور خشک شود.

 

پارچه های ابریشمی

 

لباس چی بپوشم +چطور همیشه خوش تیپ و شیک باشم
چه لباس هایی در چاق به نظر رسیدن خانم هاي قدكوتاه تاثیر ميگذارد
کفش زندگی شاد
کفش گلبرگ با نقش گل رز
کفش گل بهار با گل های زیبای بهاری
کفش نیلوفر آبی مارک تیمبرلند
کفش یک پای یلدا
پوشاک مردانه از گذشته تا به الان و تغییرات آن
لباس بارداری و لذت بردن از دوران شیرین بارداری
زیبایی چیست ؟ آیا زیبایی خوشحالی می آفریند؟
چگونه رنگ لباس مناسب پوستمان را انتخاب کنیم ؟
لباس های قدیمی خود را چگونه به لباس جدید تبدیل کنیم؟
ترند کفش های زنانه در سال 2020 را از دست ندهید
تاریحچه مانتو و سیر تکاملی مانتو بسیار جالب است.
استایل نوجوانان و راهنمای آن برای والدین
مدل لباس راحتی خانگی پوشیده برای دختران و خانم های خوش سلیقه
صنعت مد و فشن و حقایقی جالب که باید در مورد آن بدانیم

محصولات بی نظیر را با انتخاب خودتان و طرح دلخواه از بپوشش سفارش دهید و بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *