لباس بهاری مردانه و برند های مطرح پیشنهادی

لباس بهاری مردانه

لباس بهاری مردانه:طرح راه راه

در واقع مارک کوچی بود که این موج را به راه انداخت. او به طرح های راه راه با رنگ های خنثی علاقه نشان داد. طرح های راه راه عمودی روی شلوار، تی شرت، یقه پیراهن و … جذابیت خاصی به ظاهر شما می دهند. مایکل کیتون نیز این طرح لباس را برای بازی در فیلم «Beetlejuice» انتخاب کرد و همینطور میتونیم به عنوان ایده مناسب برای لباس بهاری مردانه قرار بگیرد

لباس ها بهاری مردانه

لباس مردانه بهاری:رنگ های ترکیبی

Kris Van  Assche ، طراح برند «Dior Homme» این طرح را از لباس ملوانان الهام گرفته است. او رنگ های زرد، سفید و قرمز و آبی را با هم ترکیب کرده است. جلیقه هایی را که به این سبک طراحی شده اند، می توانید روی پیراهن و زیر کت بپوشید.

لباس های بهاری مردانه

لباس مردانه  بهاری

طراحان دیگر رنگ های پر رنگ را برای لباس های راه راه انتخاب کرده اند. به عنوان مثال Kenzo طرح های راه راه نامتقارن با رنگ های سبز، آبی و صدفی را انتخاب کرده است در حالی که Paul Smith راه راه های رنگارنگ عمودی، افقی و زیگزاگی را ترجیح می دهد.

لباس های بهاری مردانه

لباس مردانه بهاری:تی شرت و شلوار

این مدل هایی که برای تی شرت و شلوارک ها انتخاب شده، هم عمودی و هم افقی هستند. به عنوان مثال راه راه عمودی برای بدن و راه راه افقی برای آسیتن ها.

لباس های مردانه بهاری

این برند محافظه کاری را کنار گذاشته و طرح های جدیدی ارائه داده است. Anderson از سر تا پای لباس ها را راه راه و رنگ های زیتونی، آبی و ارغوانی را انتخاب کرده است. اگر چه این مدل لباس برای تمام فصول مناسب نیست اما در فصل بهار زیبایی خاصی به ظاهر شما می بخشد.

و پیشنهاد آخری 

یکی از ساده ترین ست ها و در عین حال جذاب ترین آن ها ، ست پیراهن ساده و شلوار جین می باشد . اگر این ترکیب با رنگ مناسب انتخاب شود می تواند شما را جذاب و خوش تیپ نشان دهند . اگر ترکیب رنگ سورمه ای با دیگر رنگ ها درست انتخاب شود پرستیژ خاصی به افراد می دهد .
استایل مردانه بپوشش خوش تیپ باش و باهاش حال کن
مردهای خوش تیپ چه تیپ و استایل هایی دارند برای جذابیت
لباس بهاری مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *