شلوارمازراتی و انواع ان

 شلوار مازراتی

نوعی شلوار پارچه‌ای کرپ جدید و شیک است.
این نوع شلوار در مدل‌های راسته بلند، راسته قد ۹۰، گشاد و طرحدار در بازار موجود است.
این شلوار  یک نوع شلوار پارچه‌ای خوش پوش و شیک است که به تازگی در پوشاک خانم‌ها مد شده و در ویترین مغازه‌ها به وفور دیده می‌شود.
پارچه این شلوار کرپ است. کرپ می‌تواند از جنس‌های ابریشم، پشم و یا پلی استر تهیه شده باشداین شلوار زیبایی به خصوصی به ویژه در فصول بهار و تابستان، برای بیرون رفتن‌ها و مهمانی‌ها دارد.
این مدل دارای تنوع بالا و رنگبندی زیبایی است که انتخاب را برای خریداران و دوستداران آن سخت می‌کند، اما از طرفی این تنوع می‌تواند حق انتخاب را بیشتر کند.

انواع مدل شلوار مازراتی


۱.  راسته بلند

قد این شلوار به گونه‌ای است ک بالای کفش قرار می‌گیرد. این مدل حالت رسمی و شیک ایجاد می‌کند و برای مجالس و یا مکان‌های رسمی بسیار مناسب است.

۲.  راسته قد ۹۰

قد این مدل شلوار به گونه‌ای است که بالای مچ پا قرار می‌گیرد و به اصطلاح قد نود استاین مدل برای خانم‌های لاغر و قد بلند بسیار مناسب است و آن‌ها را خوش فرم تر نشان می‌دهد.

۳. شلوار مازراتی گشاد

این مدل شلوار به صورت تمام گشاد و دمپا گشاد موجود است. از دیگر مدل‌های شلوار مازراتی گشاد؛ به صورت قسمت بالایی شلوار گشاد و قسمت پایینی تنگ است که حالتی مدرن به آن می‌دهد.

این مدل شلوار به خانم‌هایی که قد بلند و اندام پری دارند بسیار توصیه می‌شود.

۴. شلوار مازراتی طرحدار

پارچه این مدل شلوار  دارای طرح‌هایی همچون طرح چهارخانه است و به این جهت که پا را پرتر نشان می‌دهد برای افرادی که پاهای لاغر دارند بسیار مناسب است.

مزایای استفاده از شلوار مازراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *