استایل ورزشی و چگونه جزو خوش تیپ های ورزشی بشیم

استایل ورزشی

چگونه یک استایل ورزشی مناسب داشته باشیم؟ 

قبل از توجه به رنگ و طرح یک استایل ورزشی باید به نکته مهم تری، یعنی جنس آن توجه کنید. بهترین جنس برای یک لباس ورزشی، الیاف طبیعی می باشد و مانع از اختلال در عملکرد سیستم تعریق شما می شود. همچنین الیاف طبیعی مانع از بروز حساسیت های مختلف پوستی بر اثر تعریق می شود.

دومین مورد مهمی که باید به آن توجه کنید این است که قصد خرید یک لباس برای چه ورزش و مکانی را دارید. قطعا یک لباس ورزشی مناسب برای ورزش های رزمی با ورزش بدنسازی متفاوت می باشد. انتخاب  تاپ و شلوارک، تیشرت و شلوار و یا کاپشن بستگی به نوع ورزش و محلی که در آن ورزش می‌کنید دارد.

استایل ورشی

راهنمای خرید استایل ورزشی| راهنمای خرید گرمکن ورزشی

اگر در حال رفتن به باشگاه هستید، ومجبورید که از یک گرمگن استفاده نمایید باید از یک پلیور ساده،‌ویا یک کت نیمه بلند استفاده کنید، این کت ها هم جزء طراحی های جدید در درنیای مدو فشن هستند که می توانند به جای سوییت شرت ها استفاه شوند.

در انتخاب یک سوییتشرت می توانید حساسیت کمتری به سایز آن داشته باشید. سوییتشرت های ورزشی را می توانید کمی بزرگتر انتخاب کنید و یک استایل ورزشی را تجربه کنید.

استایل ورزشی

راهنمای خرید کفش ورزشی

برای افراد عادی و حتی ورزشکارانی که می‌خواهند دویدن را شروع کنند، انتخاب کفش ورزشی مناسب همیشه چالش بزرگی بوده است. اگر قصد خرید یک کفش مناسب برای دویدن دارید باید کمی بیشتر تحقیق کنید. اما برای داشتن یک کفش ورزشی که جذابیت استایل شما را تکمیل کند، پیشنهاد ما کفش هایی با رنگ سفید می باشد. کفش های سفید به راحتی با هر ست ورزشی دیگری هماهنگ شده و چشم نوازی خاصی ایجاد می کنند. سعی کنید‌ برای هر رشته ورزشی از کفش مخصوص آن رشته استفاد‌ه کنید‌.

هنگام خرید کفش ورزشی به اندازه آن دقت کنید و بهتر است تا اواخر روز به فروشگاه بروید تا با سایز اصلی پاهایتان مواجهه شوید.

راهنمای خرید شلوارک های ورزشی

شلوارک ها هم طرفداران زیادی دارند، اگر در فصل سرما وزمستان هستید،‌می توانید از مدل های بلند آن برای ورزش استفاده کنید استفاده نمایید البته اگر در محیط بیرون از منزل یا باشگاه به ورزش کردن می پردازید. ست کردن جوراب های بلند نیز یکی از بهترین روش ها برای استفاده از شلوارک های ورزشی در فصول سر سال می باشد.

اگر در فصول گرما هستید، شلوارک ها یکی از بهترین استایل ها برای ورزش کردن چه در محیط های داخلی و چه خارجی به حساب می آیند.

دقت داشته باشید که شلوارک ها مناسب ورزش حتما باید‌ از پارچه سبک تهیه شد‌ه باشد‌. هر د‌و لایه د‌رونی و بیرونی از الیافی تهیه می‌شوند‌ که ساختار شبکه‌ای د‌ارند‌ و رطوبت را خارج می‌کنند‌. کمر آنها حتما باید‌ خاصیت کششی خوب د‌اشته باشد.

چطور برای باشگاه لباس بپوش

به گفته ی گروهی از روانشناسان ورزشی، ظاهر شما در هنگام ورزش به انگيزه ی شما براي بهتر ورزش كردن بسيار كمك ميكند. هنگامی كه شما خودتان را در آينه ميبينيد، بايد از تصوير خود كاملا راضی باشيد. اما چه نكاتی را بايد رعايت كنيم؟!  چه لباس هايی مناسب اندام ما هستند؟!

استایل ورزشی

لباس های رنگارنگ

اگر اندكی اضافه وزن داريد از لباسهای رنگارنگ و طرح دار دور باشيد. لباس هايی كه طرح های شلوغ دارند اندام شما را از آنچه كه هست، چاق تر نشان ميدهند .

بهتر است بيشتر لباس ورزشی های شما در طيف رنگهای تيره باشند. براي چشم نوازتر بودن، ميتوانيد كفش ها، حوله و يا حتی  بطری آب  خود را رنگی انتخاب كنيد.

تيشرت های بلند

هم ميتوان راحت تر ورزش كرد، هم ميتوان خوش استايل تر بود. فقط كافی است با هر مدل اندامی كه داريد، يك تيشرت نسبتا آزاد و اندكی بلند انتخاب كنيد و يك روز شيك را در باشگاه داشته باشيد. مهم نيست شلوارك ميپوشيد يا شلوار ورزشی، فقط به همخوانی رنگ ها دقت كنيد.

استایل ورزشی
کفش ها و تاریخچه ی جذاب و خواندنی آن
مردهای خوش تیپ چه تیپ و استایل هایی دارند برای جذابیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *