استایل دخترانه رو بدون و خوش تیپ باش

استایل دخترانه

در ادامه به دیگر استایل دخترانه میپردازیم

11-استایل دخترانه کاوگرل Cowgirl

اصطلاح کابوی را احتمالاً زیاد شنیده باشید، کاوگرل هم نوع استایل دخترانه‌ است. در این سبک خاص، وجود چند آیتم در قفسه لباس‌ها مانند یک کلاه کابوی واقعی قهوه‌ای رنگ، شلوار جین آبی با کمربند جرم قهوه‌ای، ژاکت جیر یا چرم، یک جفت چکمه‌ی گاوچرانی و چند تی‌شرت سفید یا طرح جین ضروری است. دختری با این استایل، از زیورآلات چرم و کیف چرم برای تکمیل استایل خود استفاده می‌کند.

استایل دخترانه

12-استایل دختر همسایه Girl next door

این استایل خیلی استایل عجیب و غریبی نیست، چون آیتم خاص و غیر معمولی را شامل نمی‌شود. این سبک ساده دخترانه، با یک بلوز راه راه، شلوارک کوتاه و یک کفش تنیس تکمیل می‌شود. خوشحالی دحتر طرفدار این استایل، به خاطر راحتی و سادگی لباس‌هایش است و نمی‌خواهد زیاد مورد توجه قرار گیرد، فقط برایش ستایش گاه و بی گاه اطرافیان کافی است.

استایل دخترانه

13-استایل پانک Punk

طرفداران استایل Punk، به طرز اغراق آمیزی از رنگ‌های مشکی و قرمز در لباس‌های خود استفاده می‌کنند. پارچه چرم و کشی اسپندکس در سبک آن‌ها نقش مهمی بازی می‌کند و کت و شلوار، ست محبوب آن‌هاست. چاپ‌‌هایی با طرح حیوانات وحشی بر روی تی‌شرت Punk ها زیاد دیده می‌شود و چکمه‌های بلند آیتم جدا نشدنی استایل آن‌هاست. طرفداران Punk از زنجیرهای بلند به عنوان زیورآلات به دور مچ دست و گردن استفاده می‌کنند.

استایل دخترانه

 

14-استایل هنری Artisty

دخترانی که از سبک‌های هنری لذت می‌برند، بیشتر تمایل دارند به دور از ترندهای سنتی دنیای مد و استانداردهای آن باشند و دوست دارند ذوق و روحیه‌ی خود را با مجموعه‌ای از لباس‌های هنری معرفی کنند. آن‌ها اغلب خالق سبک‌های منحصر به فرد خود هستند و لبوز، تی‌شرت، کلاه و کت خود را خودشان طراحی می‌کنند. بنابراین، سبک هنری، در میان پیروان ین سبک، در هر کسی متفاوت دیده خواهد شد، چرا که هر کس، بر اساس ایده، دوق و قریحه‌ی هنری خود، سبکی جالب و غیر متعارف خلق می‌کند.

استایل دخترونه

15-استایل کاری یا Businesswoman

دختری که این استایل را انتخاب می‌کند، احتمالاً یک بیزینش ومن است. او معمولاً هوشمندانه رفتار می‌کند، موقعیت اجتماعی بالایی دارد و بسیار تمایل دارد مورد احترام دیگران قرار گیرد. در کمد لباس دختران طرفدار این سبک، دامن‌های نسبتا بلند ماکسی، کت و کفش‌های نسبتاً پاشنه بلند در رنگ‍های خنثی یافت می‌شود. استفاده از کیف دستی‌های مستطیل شکل و  زیورآلات ساده و رسمی، به خصوص ساعت این استایل را کامل‌تر می‌کند.

استایل دخترانه

16-استایل تام بوی Tomboy

لباس پوشیدن دحترانه به سبک پسران جوان، می‌تواند مدرن، ساده، بی دردسر و جالب باشد. دخترانی که طرفدار استایل تام بوی هستند، تزئینات اضافی، تور، زنجیر، رنگ‌های روشن یا سایر جزئیات لباس‌های دخترانه را دوست ندارند و در عوض، با یک شلوار جین یا کتان، با پیراهنی دکمه‌دار و یک کفش راحت که کف آن صاف باشد، بیشتر احساس راحتی و خوشحالی می‌کنند.

استایل دخترانه

17-استایل گوتیک Gothic

اگر برای ساخت استایل گوتیک، تنها به یک عنصر نیاز داشته باشید، آن عنصر  می‌توانست رنگ مشکی باشد! همه چیز در این سبک ترکیبی از رنگ سفید و مشکی است، حتی آرایش مو و صورت. پیراهن مشکی، چکمه‌های مشکی یا سفید و غیره. لباس‌های جذب، زنجیر، زیورآلات خاص و تیز ( پانچ‌های فلزی و حلقه‌ها و مهره‌های براق فلزی )و سایر اکسسوری‌های این سبک عجیب هستند. به طور کلی طرفداران این سبک، تمایل دارند از نظر دیگران مرموز جلوه کنند.

استایل دخترانه

18-استایل راکر Rocker

استایل راکر می‌تواند بسیار متنوع باشد. بسته به این که فرد به چه نوع سبک از موسیقی راک علاقه دارد،  استیل‌ها با یکدیگر در افراد طرفدار راک متفاوت است. اما به طور کلی این استایل در چند آیتم مشترک است، مثل رنگ مشکی، شلوار جین پاره، تی‌شرت‌های قدیمی،  چکمه یا نیم بوت، کت و شلوار چرمی و استودهای متنوع(انواع مهره‌های تزئینی).

استایل دخترانه

19-استایل دهه هفتاد

سبک مد دهه هفتاد را هیپی نیز می‌توان نامید، سبکب که دختران در آن موی خود را بلند می‌کنند، شلوار‌های کلاسیک و دم پا گشاد می‌پوشند، کراوات‌های رنگی استفاده می‌کنند و برای این که ظاهری ساده داشته باشند، کمترین آرایش را به کار می‌برند.

استایل دخترانه

20-استایل ورزشی Sporty

سبک ورزشی دیگر نیازی به توضیح و شرح ندارد. دختران ورزشکار، اغلب با کفش‌ها و لباس‌های ورزشی آدیداس و نایک، آماده دوین و جنب و جوش هستند. لگ‌های ورزشی، کوله یا ساک ورزشی، کفش‌های کتانی و غیره از ملزومات قفسه لباس‌های یک دختر ورزشکار است.استایل دخترانه

ممنون از این که در این دو مطلب مارا همراهی کردید

استایل دخترانه و پوشش های متفاوت آن در دنیا
مد روز لباس های بانوان ابتدا تا به امروز و تغییرات عجیب آن

2 thoughts on “استایل دخترانه رو بدون و خوش تیپ باش

  1. Pingback: لباس رنگی بپوش و بلد باش چطوری ستش کنی - بپوشش ، باهاش حال کن

  2. Pingback: رنگارنگی فصل پاییز و مناسب ترین لباس پاییز - بپوشش ، باهاش حال کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *